Domek na kamieńcu - Szaflary
Bogata baza noclegów czeka na Ciebie i Twoją rezerwację! Tysiące propozycji noclegów w całej Polsce, w dobrej cenie i w dogodnej lokalizacji. Dostępne noclegi w centrum miasta, blisko atrakcji turystycznych, dworca PKP, blisko przystanków komunikacji miejskiej, niedaleko starówki czy rynku głównego. Dodatkowo znajdziesz oferty na uboczu, z daleka od centrum miasta, blisko lasów, jezior czy morza. Postaw na wypoczynek na swoich warunkach i rezerwuj nocleg - domki, pokoje, apartamenty.
Domek na kamieńcudomki letniskowe i całoroczne
Góry
Cena od
150 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Góry
Cena od
150 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: pokoje dla niepalących, parking, parking na miejscu, dostęp do Internetu, sprzęt do grillowania, parking strzeżony, bezpłatny parking, bezpłatne WiFi, kąpiele termalne / gorące źródła, kaplica / świątynia, ogrzewanie, taras, piesze wycieczki, prywatny parking, plac zabaw dla dzieci, sklep na miejscu, WiFi, ogród, całkowity zakaz palenia.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Dom wakacyjny 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa).

